w

Satisfy prezentuje kolekcję biegową “Children of the Trails”

Satisfy, francuska marka specjalizująca się w bieganiu, od lat stara się zmienić sposób postrzegania sportu poprzez oferowanie wysokiej jakości produktów i innowacyjnych technologii. Najnowsza premiera marki, zatytułowana “Children of the Trails”, ma na celu zaspokojenie potrzeb biegaczy poprzez starannie dobrany asortyment “dla wolnych duchów i wędrownych jednostek, które tkwią w każdym z nas”.

Ta kolekcja gotowa na outdoor podkreśla najnowsze osiągnięcia technologiczne Satisfy. Tekstylia PeaceShell™ to włoski, elastyczny materiał odporny na ścieranie i promieniowanie UV, z którego wykonane są m.in. koszulki river oraz krótkie szorty o długości pięciu cali. Rippy™, trwały materiał ripstop produkowany przez włoskiego producenta założonego w 1893 roku, zapewnia strukturę szortów terenowych, natomiast podszewka Justice™, syntetyczny materiał tekstylny wykonany przez francuską markę specjalizującą się w naturalnym jedwabiu, zapewnia oddychalność na koszulkach i kamizelkach nawodnieniowych. W skład kolekcji wchodzi również koszulka CloudMerino™ wykonana z najcieńszej na świecie wełny, zapewniająca termoregulację w różnych warunkach środowiskowych.

Kolekcja “Children of the Trails” będzie dostępna globalnie od 29 marca na stronie internetowej Satisfy oraz u wybranych partnerów detalicznych. Zapoznaj się z linią na zdjęciach z kampanii, na których występuje nowo podpisany zawodowy sportowiec marki Matt Lenehan w Joshua Tree.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

addstylers com editorial beams plus spring summer cover10

Propozycje Beams Plus dla aktywnego życia na świeżym powietrzu

Nike Full Force Low za 244ziko z 489ziko!