Sabrina Carpenter Współpracuje z Marcem Jacobsem na Kampanię Przedsezonową Jesień 2024 (1/6)

Pozycja na liście
Przesłane do "https://stajl.pl/sabrina-carpenter-wspolpracuje-z-marcem-jacobsem-na-kampanie-przedsezonowa-jesien-2024/"
Zatwierdzony
addstylers com SABRINA CARPENTER IS WORKING LATE FOR MARC JACOBS ()

Reflektor na Charakterystyczną Torbę Sack

W tej fascynującej kampanii, sfotografowanej na tle dynamicznych krajobrazów Los Angeles i stylizowanej przez utalentowanego Alastaira McKimma, Carpenter prezentuje ikoniczną torbę Sack w różnorodnych, świeżych odcieniach. Od odważnej różowej po delikatną lawendę, klasyczne czarne i czystą biel, nowe warianty kolorystyczne na pewno przyciągną uwagę entuzjastów mody na całym świecie.

Połączenie Stylu i Funkcjonalności

Torebka Sack, początkowo zaprezentowana podczas pokazu jesiennej kolekcji Marca Jacobsa w 2022 roku, szybko zdobyła status ikony wśród produktów marki. Wykonana z wysokiej jakości skóry licowej i dostępna w wersji mini, małej i dużej, ten dodatek doskonale łączy styl z praktycznością.

Elegancki Zestaw Carpenter

W trakcie kampanii Carpenter bez wysiłku łączy torbę Sack z elementami charakterystycznej kolekcji odzieżowej Marca Jacobsa, emanując pewnością siebie i stylem w każdym ujęciu. Jej zdolność do płynnego połączenia wysokiej mody z nutką osobistego stylu doskonale oddaje ducha marki Marc Jacobs.

Odkryj Kolekcję

Dla tych, którzy pragną zgłębić fascynujący świat Marca Jacobsa, strona internetowa marki oferuje możliwość przyjrzenia się z bliska najnowszym odcieniom i stylom sezonu. Bez względu na to, czy przyciąga Cię urokliwy urok różu, czy też ponadczasowa elegancja czerni i bieli, w tej oszałamiającej kolekcji znajdziesz coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

addstylers com koszulki pilkarskie bayern monachium adidas sezon ()

Adidas i Bayern Monachium Prezentują Koszulki Piłkarskie na Sezon 2024/25 (7/7)

addstylers com SABRINA CARPENTER IS WORKING LATE FOR MARC JACOBS ()

Sabrina Carpenter Współpracuje z Marcem Jacobsem na Kampanię Przedsezonową Jesień 2024 (2/6)