Nowa Koszulka Piłkarska AC Milan na Sezon 2024/25: Hołd dla Dziedzictwa Rossoneri (1/2)

Pozycja na liście
Przesłane do "https://stajl.pl/nowa-koszulka-pilkarska-ac-milan-na-sezon-2024-25-hold-dla-dziedzictwa-rossoneri/"
Zatwierdzony
koszulka pilkarska ac milan puma sezon

Ikoniczne Czerwono-Czarne Paski

Ikoniczne czerwono-czarne paski, symbol sukcesu i stylu, reprezentują pasję, która płynie w żyłach kibiców AC Milan od 1899 roku. Nowa koszulka oddaje hołd 125-letniej historii klubu, z dedykowaną naszywką na plecach, celebrującą dziedzictwo doskonałości.

Innowacyjna Technologia RE

PUMA zaprojektowała koszulkę z myślą o fanach, stosując technologię RE, która wykorzystuje tekstylne odpady do produkcji nowych materiałów. Ta innowacyjna technologia pozwala na wielokrotne przetwarzanie bez utraty jakości, zapewniając zrównoważony rozwój i wysoką wydajność. Koszulka replika, wyposażona w technologię dry-CELL, zapewnia komfort zarówno na meczu, jak i na co dzień.

Podkreślenie Zaangażowania Społecznego

Napisy „Social Club Institution” na wewnętrznym kołnierzu podkreślają zaangażowanie klubu w kwestie społeczne. AC Milan nie tylko świętuje swoje sportowe osiągnięcia, ale także promuje pozytywne zmiany społeczne, mając znaczący wpływ poza boiskiem piłkarskim.

Premiera i Dostępność

Nowa koszulka piłkarska AC Milan zadebiutuje podczas ostatniego meczu sezonu na San Siro przeciwko Salernitanie. Fani mogą zakupić tę koszulkę w oficjalnym sklepie internetowym Puma. Nie przegapcie okazji, aby posiadać część bogatej historii AC Milan i jej żywej przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lookbook Carhartt WIP Pre Fall Winter addstylers com ()

Nowa Kolekcja Carhartt WIP: Od Letniej Lekkości do Jesiennego Klimatu (10/10)

koszulka pilkarska ac milan puma sezon

Nowa Koszulka Piłkarska AC Milan na Sezon 2024/25: Hołd dla Dziedzictwa Rossoneri (2/2)