Nike Air Tech Challenge II „Hot Lava” powróci jesienią 2024 roku (1/8)

Pozycja na liście
Przesłane do "https://stajl.pl/nike-air-tech-challenge-ii-hot-lava-powroci-jesienia-2024-roku/"
Zatwierdzony
Nike Air Tech Challenge Hot Lava FZ addstylers com ()

Klasyczny Styl z Nowoczesnym Akcentem

Nowa wersja „Hot Lava” zachwyca klasycznym stylem z nutką nowoczesności. Kolorystyka Phantom, Hot Lava, Black, Silver i Pale Ivory przywołuje nostalgiczne wspomnienia. Buty wykonane są z białej skóry z perforacjami, które zapewniają lepszą wentylację. Akcenty w czerwieni dominują na bocznych panelach, logotypach Swoosh, języku i wewnętrznej wyściółce. Czarny i szary dodają głębi, a białe logo Nike Air na piętach podkreśla klasyczny wygląd. Na szczególną uwagę zasługuje widoczna jednostka Air w pięcie, która zapewnia dodatkową amortyzację, oraz intensywne kolory na gumowej podeszwie.

Dbałość o Detale i Retro Urok

Nike zadbało o detale, wprowadzając lekkie postarzenie, aby nadać butom autentyczny, retro wygląd. Podeszwa środkowa ma teraz ciemniejszy odcień, a różowe elementy z charakterystycznymi pęknięciami dodają unikalnego uroku.

Oczekiwanie na Premierę

Nike wciąż trzyma w tajemnicy szczegóły dotyczące premiery. Jednak już teraz możemy was zapewnić, że pierwsze tygodnie jesieni będą czasem, kiedy warto śledzić oficjalny sklep internetowy marki. To wyczekiwane wydanie z pewnością będzie hitem zarówno dla miłośników sneakersów, jak i fanów nostalgicznych powrotów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lookbook Kith x TaylorMade x Jimmy Fallon Summer addstylers com ()

Jimmy Fallon modelem w lookbooku z kolekcją Kith x TaylorMade (12/12)

Nike Air Tech Challenge Hot Lava FZ addstylers com ()

Nike Air Tech Challenge II „Hot Lava” powróci jesienią 2024 roku (2/8)