KENZO i Nigo Prezentują Futurystyczną Kolekcję na Jesień (1/13)

Pozycja na liście
Przesłane do "https://stajl.pl/kenzo-i-nigo-prezentuja-futurystyczna-kolekcje-na-jesien/"
Zatwierdzony
Lookbook Kenzo Pre Fall addstylers com ()

Połączenie Tradycji z Futuryzmem

Kolekcja płynnie łączy tradycyjne elementy marki z futurystycznymi konceptami, tworząc unikalną mieszankę stylów. Fotograf Lengua uchwycił tę wizję na tle scenerii łączącej księżycowy krajobraz z falami oceanu, nadając kampanii wyjątkowy charakter.

Symbolika Wschodu Słońca: Nowy Początek

Symbolika wschodu słońca, jako nowego początku i fuzji różnych kultur, przewija się przez całą kolekcję. Obejmuje ona zarówno klasyczne, jak i nowoczesne elementy garderoby, takie jak sukienka plissé soleil oraz odzież robocza inspirowana japońskimi kurtkami strażackimi. Nowoczesne akcenty, jak cargo flight trousers i metalicznie cekinowane body, nawiązują do tematyki podróży kosmicznych.

Nadruki KENZO Constellation: Galaktyczna Perspektywa

Nadruki KENZO Constellation wyróżniają się, przekształcając ikony marki w gwiezdną mozaikę, patrząc na modę z perspektywy ziemianina. Kolekcja nawiązuje do japońskiego zespołu YMO, łącząc kolekcję główną poprzez wspólne inspiracje.

Kampania Łącząca Kultury i Epoki

Jesienna kolekcja KENZO, pod kreatywnym kierownictwem Nigo, stanowi most między kulturami i epokami. Oddaje hołd dziedzictwu marki, jednocześnie obejmując nowoczesność i spoglądając w przyszłość. Skomplikowane detale i innowacyjne projekty odzwierciedlają przemyślane połączenie przeszłości i przyszłości, czyniąc tę kolekcję obowiązkową na nadchodzący sezon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lookbook Helas x Nautica Summer addstylers com ()

Nautica x Hélas: fuzja stylu żeglarskiego i skateboardingu (36/36)

Lookbook Kenzo Pre Fall addstylers com ()

KENZO i Nigo Prezentują Futurystyczną Kolekcję na Jesień (2/13)