ASICS x HAY: Połączenie skandynawskiego designu i innowacji w sneakersach (1/23)

Pozycja na liście
Przesłane do "https://stajl.pl/asics-x-hay-polaczenie-skandynawskiego-designu-i-innowacji-w-sneakersach/"
Zatwierdzony
HAY x Asics Skyhand Pack Summer addstylers com ()

Odświeżenie klasycznego modelu Skyhand OG

W sercu tej współpracy znajduje się odświeżenie ikonicznego modelu Skyhand OG z 1994 roku. Kolekcja ASICS x HAY oferuje trzy wyjątkowe wersje kolorystyczne: różową, niebieską i szmaragdową. Każda para jest starannie wykonana z mieszanki zamszu i skóry, co zapewnia zarówno trwałość, jak i luksusowy wygląd. Dzięki zaawansowanym technologiom ASICS, takim jak FlyteFoam i pianka EVA, sneakersy te gwarantują wyjątkowy komfort i wsparcie, idealne do codziennego noszenia i aktywności sportowych.

Inspiracje designem: piżamy i nie tylko

Mette Hay, współzałożycielka HAY, ujawnia, że paleta kolorów tej kolekcji jest inspirowana piżamami Outline. To inspiracja nadaje sneakersom przytulny, a jednocześnie wyrafinowany charakter, idealnie wpisując się w filozofię designu HAY. Kolekcja nie ogranicza się tylko do obuwia; obejmuje również wszechstronną torbę Weekend Bag oraz skarpety Everyday Socks, łącząc skandynawską estetykę z funkcjonalnością ASICS.

Gdzie i kiedy można kupić kolekcję ASICS x HAY

Wyczekiwana kolekcja HAY x ASICS Skyhand będzie dostępna w wybranych sklepach HAY oraz online w całej Europie od 28 czerwca. Ta premiera z pewnością będzie ważnym wydarzeniem zarówno dla miłośników designu, jak i sneakersów, oferując rzadkie połączenie stylu, komfortu i funkcjonalności.

Podsumowanie: Kolekcja obowiązkowa

Dla fanów designu i sneakersów kolekcja ASICS x HAY to pozycja obowiązkowa. Ta współpraca nie tylko oddaje hołd klasycznemu modelowi Skyhand OG, ale także wprowadza świeży, współczesny akcent dzięki skandynawskiemu inspirowanemu designowi. Przygotuj się na podniesienie swojej gry sneakersowej dzięki temu wyjątkowemu połączeniu stylu i innowacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

aries x umbro summer addstylers com ()

Nowa kolekcja Aries x Umbro: Sportowe ikony w brytyjskich barwach (8/8)

HAY x Asics Skyhand Pack Summer addstylers com ()

ASICS x HAY: Połączenie skandynawskiego designu i innowacji w sneakersach (2/23)