Pharrell Williams’ Louis Vuitton Prezentuje Luksusowy Spacer z Psami na Pre-SS25 (1/46)

Pozycja na liście
Przesłane do "https://stajl.pl/pharrell-williams-louis-vuitton-prezentuje-luksusowy-spacer-z-psami-na-pre-ss25/"
Zatwierdzony
Pharrell Williams' Louis Vuitton Goes On a Luxury Dog Walk for addstylPre SS ()

Przedstawiamy Kolekcję „DOG LVERS”

Kolekcja „DOG LVERS” zabiera nas na luksusowy spacer po mieście, z naszymi futrzanymi przyjaciółmi u boku. Williams podkreśla przyjazne dla zwierząt połączenia, wyobrażając sobie garderobę zaprojektowaną na wspólne przygody na świeżym powietrzu. Kolekcja Pre-SS25 płynnie przechodzi z miejskich ulic do parków dla psów, uchwycając stylowych nowojorczyków podczas ich codziennych spacerów.

Wyrafinowany Styl dla Miłośników Zwierząt

Wzbogacona kolekcja bazuje na stonowanej elegancji, prezentując ilustracyjne swetry, skórzane kurtki z logo LV i dopasowane szorty. Ikoniczny wzór w kratkę Louis Vuitton zdobi bezkołnierzowe okrycia wierzchnie wykonane z tweedu, podczas gdy nakrapiane polary i kanadyjskie smokingi zawierają subtelne grafiki o luksusowych akcentach. Wełniane płaszcze i mundury z monogramami pokazują premium touch Williamsa, uzupełnione o swobodne bluzy z kapturem, luźne dresy i spodnie z prostymi nogawkami, wszystkie powiązane z charakterystycznym stylem LV.

Luksusowe Akcesoria dla Psów i Właścicieli

Druga część kolekcji Pre-SS25 oddaje hołd zwycięskim pokazom psów, z wyrazistymi francuskimi buldogami i metkami z odciskami łap zdobiącymi miniaturowe i oversize’owe skórzane wyroby. Preppy styl męski jest zestawiony z zadbanymi zwierzakami gotowymi na zdobycie pierwszej nagrody. Kolekcja obejmuje teczki w kształcie kości, akcesoria z wstążkami i złocone domki dla psów, dodając element zabawnej luksusu.

Odkryj Kolekcję „DOG LVERS”

Zobacz z bliska kolekcję Pre-SS25 „DOG LVERS” Louis Vuitton i przekonaj się, jak Pharrell Williams kontynuuje przesuwanie granic mody. Ta unikalna mieszanka wysokiej klasy designu i funkcjonalności przyjaznej dla zwierząt z pewnością przypadnie do gustu modnym właścicielom zwierząt. Bądź na bieżąco z nowościami i przygotuj się na podniesienie swojego stylu dzięki tej luksusowej kolekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zack bia field trip asics gel kayano thz release addstylers com ()

Zack Bia Wprowadza na Rynek Field Trip x ASICS GEL-KAYANO 14 „555THZ” (7/7)

Pharrell Williams' Louis Vuitton Goes On a Luxury Dog Walk for addstylPre SS ()

Pharrell Williams’ Louis Vuitton Prezentuje Luksusowy Spacer z Psami na Pre-SS25 (2/46)