w

Studio Nicholson – Wiosna 2024

Londyńska marka Studio Nicholson opiera się na codziennych uniformach, tworząc istotny język projektowania z wykorzystaniem wysokogatunkowych tekstyliów. Założycielka Nick Wakeman zasugerowała “ewolucję formy”, prezentując swoją kolekcję na wiosnę 2024 roku, wypełnioną przejściowymi elementami kapsułowymi.

Wiosna 2024 w Studio Nicholson obserwuje moodboard Wakemana zdominowany przez luźne kroje i płynną odzież sportową. Od wszechogarniających prac Davida Hockneya po męskie archetypy Roberta Rauschenberga, Studio Nicholson powraca do lat 90. z minimalistycznymi podstawami.

Oferta marki jest elegancka i dopracowana, obejmuje płynne sylwetki, które przetrwają przez całe życie. Zapięte trencze podkreślają ewoluującą ludzką sylwetkę obok koszul o dużym rozmiarze i plisowanych spodni w pastelowych tonacjach. Wyrafinowane garnitury przechodzą od dnia do nocy w mig, podczas gdy kurtki bomberki z kieszeniami i zestawy dzianinowe utrzymują umiarkowane podejście przez dziesięciolecia.

Przyjrzyj się bliżej kolekcji Wiosna 2024 marki Studio Nicholson powyżej. Produkty dostępne są teraz na stronie internetowej Studio Nicholson.

Dodaj komentarz

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

Lookbook Stussy x Metalheadz 30th Anniversary 12

30 lat muzycznej rewolucji z Stüssy x Metalheadz

maxresdefault 38

To MAGNETYCZNY fotel gamingowy 😲