w ,

Teddy Santis prezentuje wiosenną kolekcję butów New Balance Made in USA.

Teddy Santis, założyciel Aimé Leon Dore, obecnie również dyrektor kreatywny linii New Balance Made in USA, niedawno zaprezentował nie tylko kolekcję odzieży, ale także zestaw butów na nadchodzącą wiosnę i lato.

Linia MiUSA jest synonimem doskonałości w produkcji obuwia. Buty wyróżniają się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także dbałością o szczegóły. Produkowane w fabrykach w Stanach Zjednoczonych, zachowują lokalny charakter, wykorzystując najwyższej jakości materiały.

Kolekcja obejmuje modele takie jak 990v4, 990v6, 996, 998, 993 i 990v6 w różnych kolorach, sięgających od klasycznych po pastelowe.

Pierwsza dostawa rozpoczyna się reinterpretacją klasycznej szarości. W odcieniu “Grey Matter”, z dodatkami czerni i bieli, zobaczymy modele takie jak 990v4, 990v6, 996 i 998. Do sezonowych pastelowych odcieni “Maize” i “Winter Fog” dołączył ciepły, odporny na warunki atmosferyczne i neutralny odcień “Sandstone”. Druga dostawa wprowadza dwie wersje 990v4 w odcieniach Macadamia Nut i Arctic Grey z kontrastującymi czarno-białymi sznurówkami. Trzecia dostawa przynosi nowe kolory dla modelu 993 oraz dekonstrukcję kamuflażu dla 990v6. Czwarta dostawa nadaje modelowi 993 minimalistyczną elegancję w klasycznej czerni i bieli. Będzie dostępny również wariant QUICK STRIKE z jasnozieloną cholewką i kontrastową białą siatką. Piąta dostawa kończy sezon dwoma wariantami 990v6 w neutralnych tonach i delikatnych akcentach kolorystycznych.

Pierwsze premiery z wiosennej kolekcji New Balance Made in USA trafiły do sprzedaży 8 lutego. Regularnie sprawdzajcie internetowy sklep marki, aby nie przegapić wybranego wariantu.

Dodaj komentarz

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

Lookbook Supreme Spring Summer31

Supreme: Oto jak prezentuje się ich kolekcja na wiosnę i lato 2024.

The embed thumbnail

iPhone 14 / 14 Pro w 2024 roku – Rozsądny Wybór w Niższej Cenie? Warto go kupić?