w

THE NORTH FACE WITAMY NOWY CHIŃSKI ROK

The North Face witamy rok nowego księżyca poprzez specjalną kolekcję, która celebruje ducha Roku Smoka.

Ikoniczne kształty od The North Face odświeżają się w tym sezonie dzięki motywowi chińskiego nowego roku: smokowi. Kolekcja odzieży outdoorowej łączy w sobie mieszankę jaskrawych i żywych kolorów, które przekazują festiwalowy duch tej celebracji. Kurtka 92 Ripstop Nuptse, kurtka Denali Ripstop i kurtka Ripstop Mountain Light to jedne z najbardziej wyróżniających się elementów.

Kurtka 92 Nuptse pojawia się w odcieniu mandarynkowego pomarańczu z technologią WindWallTM dla podwójnej ochrony przed zimnem i wiatrem. Kurtka Ripstop Denali występuje w różnych kolorach: oliwkowej zieleni i mandarynkowym pomarańczu, oraz bardziej stonowanym beżowym odcieniu. Kurtka Ripstop Mountain Light jest konstrukcją funkcjonalną, lekką i wysoce oddychającą dzięki technologii FUTURELIGHT.

Oprócz aktualizacji trzech najbardziej charakterystycznych sylwetek marki, kolekcja inspirowana Chińskim Nowym Rokiem obejmuje szeroką gamę odzieży, podstawowych produktów i akcesoriów na co dzień, przeznaczonych zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Kolekcja FW24 The North Face będzie dostępna pod koniec tego miesiąca w wybranych sklepach i online na stronie thenorthface.com.

Dodaj komentarz

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

Screenshot 2024 01 12 at 11.11.20 13

OBIAD TO NOWY LUKSUS – PHARRELL I LOUIS VUITTON

maxresdefault 25

Zabraliśmy samochody na Wyspy Kanaryjskie… Skończyliśmy w Grec