w

TIMBERLAND PRZEDEFINIOWUJE SWOJE IKONY PRZEZ INDYGO W ZAMSZU

Timberland połączył siły z renomowaną angielską garbarnią C.F. Stead, aby wprowadzić specjalną kolekcję Indigo Suede Icons.

Timberland nawiązał współpracę z renomowaną angielską garbarnią C.F. Stead, której historia sięga końca XIX wieku, aby wprowadzić specjalną kolekcję Indigo Suede Icons, w której reinterpretuje trzy ze swoich najbardziej ikonicznych stylów: but Premium 6-Inch, but Euro Hiker i mokasyn 3-Eye Lug.

Zachowując podstawowe cechy, które przyczyniły się do jej obecnej pozycji, marka stworzyła tę serię z tą samą wysokiej jakości skórą, ochroną przed deszczem i niezwykłym bieżnikiem. Niemniej jednak nowe wersje zostały zremasterowane, aby zapewnić praktyczny luksus w postaci zamszu i intensywnego wykończenia indygo. Zaangażowanie C.F. Stead w surowce, tradycyjne techniki produkcji i czyste barwniki anilinowe sprawiają, że każda rysa czy zadrapanie stają się unikalnymi elementami, gwarantując elegancką trwałość i starzenie się.

Kolekcja Timberland C.F. Stead Indigo Suede Icons jest już dostępna na stronie timberland.es, w sklepach stacjonarnych marki i wybranych detalistach.

>> Timberland buty trekkingowe męskie Sprint Trekker Mid

Dodaj komentarz

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

maxresdefault 41

DZIARMA – chłopaki płaczą

Nike Air Max Flyknit Racer za 404ziko z 799ziko!