w

Urokliwa Różnorodność: Kolekcja Dior na Wiosnę i Lato 2024

W ramach kampanii SS24, Dior odkrywa mistyczną atrakcyjność buntu i wdzięku.

Kolekcja Dior na Wiosnę i Lato 2024, stworzona przez Marię Grazie Chiuri, ożywia garderobę równie uroczą, co potężną, odważnie łącząc polaryzujące elementy elegancji i minimalizmu w zjednoczoną różnorodność. Ta kolekcja, zaznaczona duchem inwencji, rozwija się w serii uchwyconych przez obiektyw cenionej amerykańskiej fotografki Tiny Barney, w ramach kampanii SS24.

W otoczeniu przypominającym koncepcję “pokoi własnych” Virginii Woolf, modelki poruszają się przez tajemnicze, wieczne środowisko, gdzie niewinność spotyka nieodparty bunt. Narracja wyzwolenia tkana w kolekcji ukazuje się poprzez medium tkaniny – opisanej przez Monsieur Dior jako “jedyne narzędzie dla marzeń”. Promieniuje mistycznym urokiem, łącząc kreatywność z rewinencją. Rękodzieło marynarek i spódnic, ich krawędzie starannie podarte, a ich architektoniczne kształty dynamicznie płynne, poetyzują i konturują ciało w ruchu. Przemyślane przeobrażenie dziedzictwa domu mody to sukienka Abandon, pierwotnie zaprojektowana przez Christiana Diora na kolekcję Haute Couture na jesień-zimę 1948 roku, teraz przekształcona z dodaniem koszul z asymetrycznymi dekoltami, subtelnie podkreślającymi krąg ramienia.

Wzmacniając tę wizję buntu wdzięki, torba Dior Toujours jest przedstawiona na nowo w wersji z miętowanej skóry, ozdobionej charakterystycznym motywem makrokanwy. W towarzystwie sztybletów Diorebel, eterycznych zespołów podniesionych przez zręczne hafty, i czółenek Adiorable ozdobionych białymi koralikami i paskami owijającymi kostkę i łydkę, kolekcja prezentuje fascynującą opowieść o elegancji.

Kampania kolekcji Dior na Wiosnę i Lato 2024 przenosi nas w głęboką podróż do istoty żeńskiej elegancji, prezentując jej wieloaspektowe piękno w narracji wykraczającej poza ramy jednej historii. Poprzez tę kolekcję Maria Grazia Chiuri zaprasza nas do odkrywania transformacyjnej mocy mody jako narzędzia samoekspresji i celebracji złożonej natury kobiecości.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Editorial Wacko Maria Spring Summer 2024 696x46476

WACKO MARIA: Jiro Konami prezentuje kolekcję na wiosnę i lato 2024 roku

https   hypebeast.com wp content blogs.dir 6 files 2024 02 ganniacetate08

GANNI I ACE & TATE ZNOWU RAZEM W KOLEKCJI OKULARÓW NA SEZON