w ,

Victoria Beckham i Breitling współpracują nad limitowaną kolekcją zegarków damskich

Szwajcarski producent zegarków, Breitling, połączył siły z domem mody Victorii Beckham, aby stworzyć limitowany zegarek: Chronomat Automatic 36 Victoria Beckham. Ta współpraca, ograniczona do zaledwie 1500 sztuk, prezentuje płynną integrację ponadczasowego rzemiosła Breitlinga i charakterystycznego połączenia wpływów kobiecych i męskich Victori Beckham.

Kolekcja Victorii Beckham oddaje hołd klasycznym cechom modelu Chronomat, podnosząc je do nowego poziomu poprzez wykorzystanie kolorów zainspirowanych paletą wiosna/lato 2024 Victori Beckham, tworząc kolekcję o nowoczesnym i kobiecym charakterze.

Beckham, znana ze swojego wyostrzonego zmysłu stylu i szacunku dla dziedzictwa, wyraziła swoje zainteresowanie marką Breitling. W oświadczeniu powiedziała: “Podoba mi się to, za co marka stoi przez ponad wiek. Zawsze było to dla mnie bardzo ważne, gdy inwestuję w zegarek do mojej własnej kolekcji – chcę zegarka, który będę nosić przez wiele lat, a następnie przekazać go moim dzieciom”.

Projektowanie zegarków stanowiło dla Beckham wyjątkowe wyzwanie, co uznała, przyznając ograniczenia w porównaniu z projektowaniem kolekcji prêt-à-porter. Przyjęła te ograniczenia, mówiąc: “Naprawdę cieszyłam się z wyzwania i procesu nauki od Breitlinga, jak możemy przekształcić moją wizję w te zegarki”.

Najbardziej charakterystyczną cechą kolekcji Chronomat 36 Victoria Beckham jest połączenie kolorów tarczy i wyboru metalu. Cztery unikalne odcienie tarczy, zainspirowane paletą kolorów kolekcji wiosna ’24 Beckham, dodają kolekcji energetycznego akcentu. Należy zauważyć, że wprowadzenie do nowoczesnej linii Chronomat pierwszego modelu ze złota żółtego jest kamieniem milowym dla Breitlinga.

Kolekcja Chronomat 36 Victoria Beckham jest dostępna na stronie breitling.com w wersji ze stali nierdzewnej i złota żółtego. Wersje ze stali nierdzewnej, w cenach od 5600 do 5950 dolarów, mają limitowaną edycję zaledwie 400 sztuk każda. Złote modele, w cenie 29 500 dolarów, są jeszcze bardziej ekskluzywne, dostępne jedynie w liczbie 100 sztuk dla kolekcjonerów.

Dodaj komentarz

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

Lookbook Evisen Skateboards Spring Summer 2024 696x46319

Evisen Skateboards: Nowości na Sezon Wiosenno-Letni 2024

414571 1705

Niedługo pojawi się Air Jordan 13 Retro “Blue Grey” – DTLR