w

WACKO MARIA i WILDSIDE Yohji Yamamoto odkrywają nową wizję estetyki japońskich gangów motocyklowych

Po ujawnieniu najnowszej kolekcji na wiosnę/lato 2024, WACKO MARIA ujawniło również nowe wspólne projekty z WILDSIDE Yohji Yamamoto.

Zatytułowana “PARADISE TOKYO”, ta współpraca to pierwszy raz, kiedy obie marki łączą siły, aby wspólnie tworzyć ubrania, które łączą ich estetykę projektową. Marynarka i spodnie wykonane są z wełnianej gabardyny w eleganckim, czarnym kolorze, nawiązującym do mundurów noszonych przez Bōsōzoku – subkulturę japońskich nastoletnich gangów motocyklowych.

Znaki kanji dla “PARADISE TOKYO” zdobią tył marynarki w kontrastującym kolorze, podczas gdy na spodniach są umieszczone z boku lewej nogi. Wnętrze marynarki wykończone jest jedwabistym wzorem w panterkę, nawiązując do charakterystycznych kodów WACKO MARIA, jednocześnie komponując się z atmosferą tej kolaboracji.

Premiera “PARADISE TOKYO” nastąpi równocześnie z pozostałą kolekcją sezonową WACKO MARIA i te produkty będą dostępne w sklepach internetowych WILDSIDE Yohji Yamamoto oraz WACKO MARIA oraz wybranych sklepach od 10 lutego.

Dodaj komentarz

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

STEAL NA KURTKĘ NAPAPIJRI ZA 409ZIKO Z 1020ZIKO!

https hypebeast com image barbour heritage collection menswear director ian bergin interview14

Barbour Przenosi 130-letnie Dziedzictwo na Wierzch Z Najnowszą Kolekcją