w

White Mountaineering: Przegląd kolekcji na sezon wiosna-lato 2024

Yosuke Aizawa, będący głównym kreatywnym umysłem za White Mountaineering, przedstawia swoją najnowszą kolekcję na sezon wiosna-lato 2024.

Nazwana “Memories”, kolekcja tej japońskiej marki, skierowana na nadchodzące tygodnie, podąża optymistyczną ścieżką, odkrywając różne aspekty czasu za pomocą miejskiej odzieży, łączącej historię, teraźniejszość i przyszłość.

Pierwsza część kolekcji prezentuje ekskluzywną linię technicznych ubrań w głębokiej czerni, wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Na wybiegu pojawił się prostokątny garnitur z małymi klapami, kopertówkowata torba i podróżniczy kapelusz, otwierając pokaz. Asymetryczne, ocieplane topy gwarantują najwyższy komfort, podczas gdy funkcjonalne kurtki występują w różnych kształtach i rozmiarach, stopniowo wzbogacane kroplami koloru, które nadają całości życia.

Aizawa sięga także do lat 70., inspirując się grafikami z kultowego filmu “Powrót do Przyszłości” z 1985 roku, które zdobią niektóre kluczowe elementy odzieży. W innych przypadkach, kolekcja prezentuje psychodeliczne spodnie z dzianiny, dresy w paisley oraz pikselowane uniformy, odzwierciedlając dzisiejszy cyfrowy krajobraz.

Jeśli chcesz poznać kolekcję White Mountaineering na sezon wiosna-lato 2024, zanurz się w serii fotografii i krótkich filmów.

Dodaj komentarz

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

Okulary COS x Linda Farrow Wiosna 2024 1314

COS i Linda Farrow: Elegancja i Sztuka Wzornictwa w Nowej Kolekcji Okularów

Lookbook The North Face x Hyke Spring Summer 202420

THE NORTH FACE x HYKE: Trail Running w Nowoczesnym Wydaniu