w

Wiosenna Edycja Fear of God Athletics: Innowacyjne Trendy w Odzieży Sportowej

Wiosną 2024 roku Fear of God Athletics kontynuuje swój rozwój, zapowiadając kolejną odsłonę sportowej elegancji. Po udanym debiucie „Opening Season„, z czystą inauguracyjną kolekcją osadzoną w klasycznych sylwetkach i ujmującej kampanii alegorycznej, FOG Athletics kontynuuje solidne budowanie i rozwijanie swojego etosu w kolejnym wydaniu.

Jako ostatni filar w trójnogu marki, linia Athletics skupia się na tworzeniu odzieży o wydajności, która priorytetowo traktuje płynny, celowy ruch – jednocześnie wprowadzając kody stylu Fear of God do każdego elementu. Nowa kolekcja to futurystyczno-funkcjonalna kapsuła, w pełni zaprojektowana do ruchu z ciałem.

W kolekcji powraca zamszowy polar, tym razem w kilku nowych odcieniach. Ponadto, koszulki bez rękawków i bazy do biegania pojawiają się w charakterystycznych dla marki odcieniach ziemi, razem z odświeżonymi wersjami innych klasycznych sylwetek, takimi jak bluzy bez rękawów, spodnie z zamszowego polaru, golfy na zamek i przerozmiarowane swetry.

Inne wyjątkowe elementy obejmują koszulki, które posiadają zamszowe logo 3-paskowe z przodu oraz długie płaszcze z logotypem na plecach. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się nowej kolekcji na zdjęciach poniżej.

Kolekcja wiosenna Fear of God Athletics będzie dostępna do zakupu w oficjalnym sklepie internetowym marki oraz w aplikacji adidas CONFIRMED od środy, 3 kwietnia 2024 roku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

addstylers com Lookbook master piece Spring ()40

Nowa kolekcja Master-Piece: elegancja i funkcjonalność w jednym

Bluza Jordan Brooklyn Fleece za 224ziko z 319ziko!