w

Woolrich Outdoor Label: Połączenie kultury japońskiej z harmonią natury

W nowej kolekcji na wiosnę i lato 2024 marki Woolrich Outdoor Label, zatytułowanej „The Serenity of Stillness”, czas na wyjście na świeże powietrze i rozpoczęcie wędrówki.

W zatłoczonym świecie tradycja japońska wskazuje nam drogę do doświadczania chwil, by nawiązać kontakt ze sobą i otoczeniem. To spotkanie idei z tradycją japońską oraz ekspertyza Woolrich w tworzeniu praktycznej odzieży daje życie nowej kolekcji Outdoor Label Designed in Japan.

Stworzona, by towarzyszyć nam w ciepłych miesiącach, jest hołdem dla spokoju natury, odpowiadając na pragnienie bycia tylko z własnym czasem i przestrzenią.

Z sentymentem do ubioru outdoorowego, Woolrich prezentuje nową odsłonę kolekcji, przyciągając uwagę spokojem i uzdrawiającą mocą natury. Zaprojektowana w Japonii, kolekcja korzysta z archiwów marki, opowiadając historię o dziedzictwie i współczesnej funkcjonalności.

Pod hasłem „The Serenity of Stillness,” kolekcja koncentruje się na spokoju i leczniczych właściwościach natury, namawiając nosiciela do odpoczynku od zgiełku codziennego życia. Skoncentrowana na motywach wędkarstwa muchowego, biwakowania i wędrówek, kolekcja oddaje hołd tym inspiracjom.

W kolekcji znajdziemy kluczowe elementy, takie jak odzież wierzchnia, swetry, koszule, luźne spodnie, szorty i wiele innych. Odzież wierzchnia odgrywa kluczową rolę, obejmując kurtki, parki, kamizelki i swetry z pół-zipem. Wyjątkowe elementy obejmują GORE-TEX 3L Ripstop Bush Parka i Freedom Parka.

Zapraszamy do przeglądania kolekcji w załączonych galeriach. Kolekcja Woolrich Outdoor Label jest dostępna online oraz w wybranych sklepach marki.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

addstylers com Lookbook Only NY Spring Summer Pt ()8

Only NY – zespół z Nowego Jorku prezentuje drugą część swojej wiosennej kolekcji.

The embed thumbnail

Young Leosia. Bardzo szczera rozmowa