w ,

Zack Bia Wprowadza na Rynek Field Trip x ASICS GEL-KAYANO 14 „555THZ”

Świeża Współpraca i Globalna Premiera

Prosto po swoim występie DJ-a na Summer Smash w Chicago, Zack Bia podbił świat mody swoją najnowszą współpracą. Udał się do Paryża na Fashion Week, aby zaprezentować nowe Field Trip x ASICS GEL-KAYANO 14 „555THZ”.

zack bia field trip asics gel kayano thz release addstylers com ()

Tło Field Trip Recordings

Field Trip Recordings, wytwórnia muzyczna z Los Angeles współzałożona przez Bię, ponownie połączyła siły z ASICS. Ich pierwsza współpraca to wysoce ekskluzywne GEL-KAYANO 14 wydane w 2022 roku, ograniczone do zaledwie 200 par dla przyjaciół i rodziny.

Szczegóły Edycji „555THZ”

Edycja „555THZ” przyciąga wzrok swoim elektrycznym zielonym kolorem, reprezentującym częstotliwość fali elektromagnetycznej 555 teraherców. But ma również jaskrawo żółte akcenty, czarny zapiętek i niebieską podeszwę, co dopełnia żywą paletę kolorów. Unikalnym aspektem tej edycji jest grubsza, diamentowa siatka, która odróżnia ją od standardowych modeli GEL-KAYANO 14.

Ekskluzywne Wydarzenie w Paryżu

Choć „555THZ” GEL-KAYANO 14 zostanie wydane globalnie późnym latem, limitowana seria 150 par została udostępniona wcześniej na specjalnym pop-up shopie Field Trip Recordings w Paryżu. To ekskluzywne wydarzenie miało miejsce w sobotę, 22 czerwca.

Unikalne Doświadczenie Pop-Up Shopu

Pop-up shop, zorganizowany w przerobionej galerii sztuki kuratorowanej przez Bię przy 139 Rue Du Temple, obejmował sety DJ-skie i występy na żywo Bii i jego przyjaciół przez cały dzień. To unikalne wydarzenie zapewniło fanom zanurzenie się w świat muzyki, mody i sztuki.

Bądź Na Bieżąco

Sprawdź Field Trip Recordings x ASICS GEL-KAYANO 14 „555THZ” poniżej i bądź na bieżąco z Modern Notoriety, aby uzyskać informacje o jego globalnej premierze. Ta współpraca z pewnością będzie hitem wśród miłośników sneakerów i fanów Zacka Bii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

STEAL NA 3PACK KOSZULEK OD JACK&JONES ZA 63ZIKO ZE 140ZIKO! FULL STOCK LINK…

Pharrell Williams' Louis Vuitton Goes On a Luxury Dog Walk for Pre SS addstylers com46

Pharrell Williams’ Louis Vuitton Prezentuje Luksusowy Spacer z Psami na Pre-SS25