w

ZRELAKSUJ SIĘ Z KOLEKCJĄ LOUNGE CLUB OD HOUSE OF SUNNY

Londyńska marka House of Sunny szykuje się na śmiałe i jasne 2024 roku, ogłaszając premierę swojej zupełnie nowej kolekcji Lounge Club. Rozwijając ofertę tego niezależnego brandu, która obejmuje już wakacyjne ubrania, kluczowe elementy garderoby i charakterystyczne kroje, ta nowa premiera prezentuje ograniczoną kolekcję podniesionych podstaw, debiutując online w ekskluzywnych seriach, z niektórymi stylami dostępnymi w zaledwie pięciu egzemplarzach.

W zgodzie z największym trendem kolorystycznym tego sezonu, kolekcja oferuje czerwone wariacje na podpisanych przez House of Sunny modelach, takich jak kurtka Racer, bomber Free Fallin’ i torby Prima, obok klasycznych odcieni w przytulnych elementach, takich jak bluza Patchwork, bluza Odyssey i chusty Color Theory. Ponadto, ograniczona kolekcja obejmuje podstawowe t-shirty z grafiką i elementy z denimu.

Przyjrzyj się dokładniej ofercie odzieży damskiej powyżej i odwiedź stronę internetową House of Sunny, aby zarejestrować się na wcześniejszy dostęp przed oficjalną premierą kolekcji 16 stycznia.

W innych wiadomościach znajdziesz listę najfajniejszych fotografek modowych do śledzenia dla inspiracji.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

TU UBIERAJA SIE RAPERZY z Nowego Jorku

TU UBIERAJĄ SIĘ RAPERZY z Nowego Jorku

Fashion Brand of the Year 2023 Japan The

Fashion Brand of the Year 2023 | Japan & The West